Сінгапур

До 2020 року очікується збільшення зростання потреби в міських перевезеннях з нинішніх 3,9 до 14,3 млн. поїздок на день. Через обмеженість простору збільшення попиту на поїздки повинно бути в основному задоволене громадським транспортом.

singapur

Органи влади поставили мету збільшити частку пасажироперевезень громадським транспортом до 2020 року до 70% в години пік в порівнянні з 63% сьогодні.

Основні шляхи досягнення такої мети – централізація планування автобусного руху та розвиток системи швидкісних автобусних маршрутів, що передбачає будівництво додатково 140 км автомагістралей і, відповідно, збільшення їх сумарної протяжності до 2020 року до 278 км.

Інша мета – домогтися скорочення часу поїздок: сьогодні 70% всіх поїздок укладаються по тривалості в 1 годину, а до 2020 року планується, що 85% всіх поїздок будуть займати не більше 1 години.

Стратегія розвитку громадського транспорту в Сінгапурі базується на попиті і управлінні ефективністю використання дорожнього простору, а також обліку різних потреб та інтересів (наприклад, врахуванні інтересів груп з низьким доходом, участі громадськості і т.д.).