Компанія «Татра-Юг» стала учасником казахстансько-українського бізнес-форуму

8-9 жовтня в Астані за участю найбільших українських та казахстанських підприємств та інвесторів пройшов бізнес-форум, який був приурочений до візиту Президента України Петра Порошенка до Казахстану.

Учасниками заходу стали міністри двох країн, представники ділових кіл, державних органів і національних холдингів. Делегати презентували іноземним колегам інвестиційні можливості своїх країн. Обговорювалися можливості співпраці у сфері машинобудування, ІТ, аграрному секторі, авіабудуванні, гірничодобувній промисловості та інших галузях.

biznes-forum

До участі у форумі Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запросило і ТОВ «Татра-Юг», як найбільшого виробника трамвайних вагонів в Україні.

В результаті проведених зустрічей представники компанії «Татра-Юг» підписали меморандум про співпрацю з АТ «KAZNEX INVEST». Згідно з домовленістю, ТОВ «Татра-Юг» візьме участь у реконструкції та створенні нових трамвайних колій у казахстанських містах. Також Казахстан зацікавлений у поставках українських трамвайних вагонів, відзначивши високу якість трамваїв компанії «Татра-Юг».