previous arrow
next arrow
Slider

Ми досягли 95% локалізації виробництва і забезпечуємо робочими місцями людей більш ніж на 250 підприємствах України.

Завдяки повному циклу виробництва на території України - наші вагони значно дешевше своїх аналогів.

Ми використовуємо унікальну систему по збору оперативних даних про роботу нашої продукції і побажань клієнтів, для постійного вдосконалення переваг і якості нашої продукції.

Висока якість нашої продукції підтверджена міжнародними сертифікатами.

Ми виробляємо трамвайні вагони вже більше 20 років, при цьому є ідейними послідовниками чеської компанії «ЧКД Татра», яка займалася випуском трамваїв з 1927 року.

Трамваї компанії «Татра-Юг» успішно експлуатуються в 22 містах України, їх безвідмовну роботу підтверджують всі експлуатаційні організації.

Ми надаємо гнучкі умови своїм клієнтам, як щодо дизайну і технічних характеристик, так і за договірними положеннями.

Наші вагони споживають до 46% менше електроенергії, ніж їх аналоги.

Компанія «Татра-Юг»

Протягом багатьох років Татра-Юг є одним з лідерів серед виробників трамваїв в Східній Європі, будучи ідеологічним послідовником CKD Tatra, з повним виробничим циклом, розташованим в Україні.
За 25 років роботи на ринку наша продукція довела свою високу комфортність, економічність і якість.
Татра-Юг виготовляє сучасні трамваї, які за своїми технічними, ергономічним параметрам і дизайну, в поєднанні з високим терміном експлуатації і гарантією якості, відповідають світовим стандартам. При цьому наші вагони є найбільш економічно вигідним рішенням для міст, поєднуючи високу надійність і конкурентну ціну. Продукція також адаптована до складних умов експлуатації.
Татра-Юг пропонує будівництво трамвайних і LRV систем «під ключ» – з моменту проєктування до запуску трамвайних вагонів.

Наша продукція

В цілому, завдяки придбанню нових трамваїв К-1, КП «ОМЕТ» змогло підвищити якість надання послуг з пасажироперевезень, а також знизити кількість виключення рухомого складу з технічних причин.

Директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман
Всі відгуки

Останні новини

ТОВ “Татра-Юг” вітає колективи підприємств з Днем машинобудівника!

вер 27 , 2015

ТОВ “Татра-Юг” вітає колективи підприємств, які беруть участь в кооперації з виробництва трамвайних вагонів із професійним святом – Днем машинобудівника! На теперішній час в кооперації бере участь близько 300 підприємств. Наша з Вами продукція змінює міста України на краще та поліпшує життя людей. Щиро бажаємо Вам подальших професійних успіхів, вагомих здобутків, міцного здоров’я та щастя. […]

Подарунок киянам з нагоди 30-річчя Незалежності України.

серп 24 , 2015

Із задоволенням інформуємо вас, що колектив ТОВ «Татра-Юг» відвантажив перший із двадцяти 100% низькопідлогових трамвайних вагонів до нашої столиці відповідно до контракту який фінансується ЄІБ з КП «Київпастранс» достроково, що сподіваємось, буде подарунком киянам з нагоди 30-річчя Незалежності України. Трамвай успішно пройшов випробування на відповідність державним та європейським стандартам у повному обсязі отримавши сертифікат та […]

Татра-Юг підписало контракт на постачання 20 нових низькопідлогових трамвайних вагонів для Києва

бер 03 , 2015

ТОВ «Татра-Юг» та КП Київпастранс підписали контрактну угоду на постачання 20 нових трамваїв для міста Києва. Контракт підписано за результатами міжнародного тендеру проведеного за правилами Європейського Інвестиційного Банку в рамках реалізації проекту «Міський Громадський Транспорт України». Трамваї будуть 100% низькопідлогові, трьохсекційні, довжиною 27 метрів.