previous arrow
next arrow
Slider

Ми досягли 95% локалізації виробництва і забезпечуємо робочими місцями людей більш ніж на 250 підприємствах України.

Завдяки повному циклу виробництва на території України - наші вагони значно дешевше своїх аналогів.

Ми використовуємо унікальну систему по збору оперативних даних про роботу нашої продукції і побажань клієнтів, для постійного вдосконалення переваг і якості нашої продукції.

Висока якість нашої продукції підтверджена міжнародними сертифікатами.

Ми виробляємо трамвайні вагони вже більше 20 років, при цьому є ідейними послідовниками чеської компанії «ЧКД Татра», яка займалася випуском трамваїв з 1927 року.

Трамваї компанії «Татра-Юг» успішно експлуатуються в 22 містах України, їх безвідмовну роботу підтверджують всі експлуатаційні організації.

Ми надаємо гнучкі умови своїм клієнтам, як щодо дизайну і технічних характеристик, так і за договірними положеннями.

Наші вагони споживають до 46% менше електроенергії, ніж їх аналоги.

Компанія «Татра-Юг»

Протягом багатьох років Татра-Юг є одним з лідерів серед виробників трамваїв в Східній Європі, будучи ідеологічним послідовником CKD Tatra, з повним виробничим циклом, розташованим в Україні.
За 25 років роботи на ринку наша продукція довела свою високу комфортність, економічність і якість.
Татра-Юг виготовляє сучасні трамваї, які за своїми технічними, ергономічним параметрам і дизайну, в поєднанні з високим терміном експлуатації і гарантією якості, відповідають світовим стандартам. При цьому наші вагони є найбільш економічно вигідним рішенням для міст, поєднуючи високу надійність і конкурентну ціну. Продукція також адаптована до складних умов експлуатації.
Татра-Юг пропонує будівництво трамвайних і LRV систем «під ключ» – з моменту проєктування до запуску трамвайних вагонів.

Наша продукція

В цілому, завдяки придбанню нових трамваїв К-1, КП «ОМЕТ» змогло підвищити якість надання послуг з пасажироперевезень, а також знизити кількість виключення рухомого складу з технічних причин.

Директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман
Всі відгуки

Останні новини

У місті Александрія в Єгипті завершився перший етап виконання проекту на поставку 15 трамвайних вагонів виробництва Татра-Юг.

лют 27 , 2015

У місті Александрія в Єгипті завершився перший етап виконання проекту на поставку 15 трамвайних вагонів виробництва Татра-Юг. На даний момент всі 8 вагонів знаходяться на лінії і успішно перевозять пасажирів однієї з найстаріших трамвайних систем в світі. Експлуатація нових трамваїв здійснюється на лінії Сіті Лайн. Трамваї для Александрії вироблені з урахуванням всіх запитів замовника, застосовуючи […]

Татра-Юг приймає участь у виставці та конференції Africa Rail 2019, яка відбудеться 19-20 червня в Йоганнесбурзі (Південна Африка).

чер 14 , 2015

Дорогі колеги, Татра-Юг приймає участь у виставці та конференції Africa Rail 2019, яка відбудеться 19-20 червня в Йоганнесбурзі (Південна Африка). Ми запрошуємо Вас відвідати наш стенд B8 в холі Ballroom Level 2 в Sandton Convention Centre. Татра-Юг знаходиться на спільному стенді українських виробників за участю Офісу Просування Експорту в Україні. На даний момент, трамваї Татра-Юг […]

Досвід міст світу

Нова Зеландія

лют 24 , 2015

Уряд реалізує сміливі плани щодо забезпечення сталого розвитку громадського транспорту в країні. За період з 1999/2000 рр. обсяг пасажироперевезень зріс майже на 50%.

Дубай

лют 10 , 2015

У зв’язку зі швидким зростанням чисельності населення і швидкою забудовою великих територій, до 2020 року очікується чотирикратне збільшення попиту на мобільність до 22 мільйонів поїздок щодня.