Ми досягли 95% локалізації виробництва і забезпечуємо робочими місцями людей на більш ніж 100 підприємствах.

Завдяки повному циклу виробництва на території України - наші вагони значно дешевше своїх аналогів.

Ми використовуємо унікальну систему моніторингу роботи наших вагонів, яка щодня передає інформацію в сервісний центр.

Високі характеристики нашої продукції підтверджені міжнародними сертифікатами якості.

Ми виробляємо трамвайні вагони вже більше 20 років, при цьому є ідейними послідовниками чеської компанії «ЧКД Татра», яка займалася випуском трамваїв з 1927 року.

Трамваї компанії «Татра-Юг» успішно експлуатуються в 22 містах України, їх безвідмовну роботу підтверджують всі експлуатаційні організації.

Ми надаємо гнучкі умови своїм клієнтам, як щодо дизайну екстер'єру та інтер'єру, так і щодо термінів і умов поставок.

Наші вагони споживають до 46% менше електроенергії, ніж їх аналоги.

Компанія «Татра-Юг»

Наша компанія виробляє сучасні трамвайні вагони, які за своїми технічними, ергономічними параметрами і дизайном стоять в одному ряду з кращими світовими зразками.

Протягом багатьох років компанія «Татра-Юг» займає провідне місце серед виробників трамвайних вагонів у Східній Європі, будучи при цьому повністю українським виробником. Ми досягли локалізації виробництва до 95%.

За 23 роки роботи наші трамваї довели свою високу комфортність і економічність. Вони надійні і пристосовані до складних умов експлуатації.

Трамвайні вагони компанії «Татра-Юг» — це екологічний вид міського транспорту за низькою ціною. На нашому боці досвід і гарантія якості.

Наша продукція

В цілому, завдяки придбанню нових трамваїв К-1, КП «ОМЕТ» змогло підвищити якість надання послуг з пасажироперевезень, а також знизити кількість виключення рухомого складу з технічних причин.

Директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман
Всі відгуки

Останні новини

IMG_7843
Татра-Юг взяло участь у виставці Міжнародного Союзу Громадського Транспорту

трав 24 , 2015

Татра-Юг взяло участь у виставці Міжнародного Союзу Громадського Транспорту, що проходила в Монреалі з 15 по 17 травня 2017 року. В ході відвідування було проведено ряд успішних переговорів з представниками країн учасників виставки. Після виставки з упевненістю можна сказати, що розвиток громадського транспорту відбувається дуже швидкими темпами і вектор направлений на підвищення мобільності населення при […]

IMG_7559
Татра-Юг представляє нову модель трамвайного вагона

трав 05 , 2015

Татра-Юг представляє нову модель трамвайного вагона – К1М6. Це сучасний трисекційний вагон українського виробництва. До роботи над вагоном було залучено близько 250 українських постачальників комплектуючих. Він поєднує лаконічний вигляд, над розробкою якого працювала команда українських дизайнерів, та новітні технологічні рішення нашого конструкторського бюро. Ця модель адаптована до умов експлуатації з різним станом контактної мережі та […]

Досвід міст світу

vellington
Нова Зеландія

лют 24 , 2015

Уряд реалізує сміливі плани щодо забезпечення сталого розвитку громадського транспорту в країні. За період з 1999/2000 рр. обсяг пасажироперевезень зріс майже на 50%.

dubai
Дубай

лют 10 , 2015

У зв’язку зі швидким зростанням чисельності населення і швидкою забудовою великих територій, до 2020 року очікується чотирикратне збільшення попиту на мобільність до 22 мільйонів поїздок щодня.