Ми досягли 95% локалізації виробництва і забезпечуємо робочими місцями людей на більш ніж 100 підприємствах.

Завдяки повному циклу виробництва на території України - наші вагони значно дешевше своїх аналогів.

Ми використовуємо унікальну систему моніторингу роботи наших вагонів, яка щодня передає інформацію в сервісний центр.

Високі характеристики нашої продукції підтверджені міжнародними сертифікатами якості.

Ми виробляємо трамвайні вагони вже більше 20 років, при цьому є ідейними послідовниками чеської компанії «ЧКД Татра», яка займалася випуском трамваїв з 1927 року.

Трамваї компанії «Татра-Юг» успішно експлуатуються в 22 містах України, їх безвідмовну роботу підтверджують всі експлуатаційні організації.

Ми надаємо гнучкі умови своїм клієнтам, як щодо дизайну екстер'єру та інтер'єру, так і щодо термінів і умов поставок.

Наші вагони споживають до 46% менше електроенергії, ніж їх аналоги.

Компанія «Татра-Юг»

Наша компанія виробляє сучасні трамвайні вагони, які за своїми технічними, ергономічними параметрами і дизайном стоять в одному ряду з кращими світовими зразками.

Протягом багатьох років компанія «Татра-Юг» займає провідне місце серед виробників трамвайних вагонів у Східній Європі, будучи при цьому повністю українським виробником. Ми досягли локалізації виробництва до 95%.

За 23 роки роботи наші трамваї довели свою високу комфортність і економічність. Вони надійні і пристосовані до складних умов експлуатації.

Трамвайні вагони компанії «Татра-Юг» — це екологічний вид міського транспорту за низькою ціною. На нашому боці досвід і гарантія якості.

Наша продукція

В цілому, завдяки придбанню нових трамваїв К-1, КП «ОМЕТ» змогло підвищити якість надання послуг з пасажироперевезень, а також знизити кількість виключення рухомого складу з технічних причин.

Директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман
Всі відгуки

Останні новини

image1
К1М6 успішно пройшов випробування

лист 20 , 2015

Друзі, як Ви знаєте, з вересня цього року один з наших нових трамваїв проходив випробування в місті Кам’янське. На минулому тижні модель К1М6 успішно завершила всі тести, інспекції і експлуатаційні випробування про що свідчить позитивний висновок незалежної тестувальної комісії. Всі перевірки на трамвайних шляхах міста зайняли більше двох місяців. Ми навмисно вибрали локацію з поганим […]

IMG_7843
Татра-Юг взяло участь у виставці Міжнародного Союзу Громадського Транспорту

трав 24 , 2015

Татра-Юг взяло участь у виставці Міжнародного Союзу Громадського Транспорту, що проходила в Монреалі з 15 по 17 травня 2017 року. В ході відвідування було проведено ряд успішних переговорів з представниками країн учасників виставки. Після виставки з упевненістю можна сказати, що розвиток громадського транспорту відбувається дуже швидкими темпами і вектор направлений на підвищення мобільності населення при […]

Досвід міст світу

vellington
Нова Зеландія

лют 24 , 2015

Уряд реалізує сміливі плани щодо забезпечення сталого розвитку громадського транспорту в країні. За період з 1999/2000 рр. обсяг пасажироперевезень зріс майже на 50%.

dubai
Дубай

лют 10 , 2015

У зв’язку зі швидким зростанням чисельності населення і швидкою забудовою великих територій, до 2020 року очікується чотирикратне збільшення попиту на мобільність до 22 мільйонів поїздок щодня.